Marius, 32 m.

Kai atėjau į užsiėmimus pirmiausiai pajutau Mokytojo nuoširdų norą padėti, gerumą ir meilę. Tapau drąsesnis, vyriškesnis, pajutau pasitikėjimą savimi. Savigynos pamokos leido man jaustis saugesniam, ramesniam, pakovoti už save. Tuo laiku sutikau savo pirmąją meilę, kuri vėliau tapo mano žmona. Turėjau jėgų dėl jos pakovoti. Tapau sportiškesnis. Pagerėjo savijauta, sveikata, tapau labiau užsigrūdinęs gyvenimo iššūkiams. Materialūs dalykai tapo mažiau svarbūs.

Pasikeitė mąstymas ir gyvenimo vertybės. Juk tik stiprioje dvasioje stiprus kūnas. Pradėjau valdyti savo kūną pats, nepasiduoti kūno įgeidžiams. Kvėpavimo pratimai padėjo nusiraminti sunkiomis akimirkomis. Kvėpavimo valdymas padėjo išlikti ramiu sunkioms akimirkomis, pailsėti ir sunkaus krūvio metu.

Meditacijos ir jogos pratimai leido atgauti jėgas ir sunkaus darbo metu. Meilė, gėris, tikėjimas, teisingumas tapo mano gyvenimo pamatu, svarbiausiais dalykais mano gyvenime. Stengiuosi dalintis savo patirtimi su kitais žmonėmis, ne visada pavyksta, bet po truputį stengiuosi mokytis gerumu dalintis.

Mokytojas visada pasiruošęs dalintis gyvenimo išmintimi ir visada padeda patarimais. Moko būti dėkingu, sudaro sąlygas augti ir tobulėti. Dirba nuoširdžiai ir su meile. Yra nepaprastai taktiškas, malonus ir mandagus. Geba labai aiškiai ir visiems suprantamai kalbėti apie didžius ir sudėtingus dvasinius dalykus. Dosniai dalinasi išmintimi. Turi aiškų ir tvirtą gyvenimo vertybių supratimą. Taigi užsiėmimai visapusiškai naudingi. Be to savigynos patirtis teikia viltį, jog atsidūrus nelaimėje turėsi jėgų ir drąsos apsiginti, pakovoti už savo gyvybę, apsiginti nuo nedorų žmonių. Nuoširdus Ačiū Jums Mokytojau už gerą širdį, pagalbą, supratimą ir palaikymą. Leiskit būti Jums dėkingu. Didelės sėkmės ir Dievo palaimos Jums. Labai rekomenduoju visiems pasimokyti pas Mokytoją Vytautą Karklelį.